Bartosz Komarek


W mojej pracy dążę do osiągnięcia zamierzonych celów Podopiecznego. Jestem certyfikowanym trenerem przygotowania motorycznego i w tym się specjalizuję, jednak na moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe składa się w ogromnej mierze także praca z amatorami ruchu i zdrowego stylu życia.

Mój warsztat opiera się o wiedzę z zakresu mechaniki biegu, podstaw dwuboju olimpijskiego i wielu metod doskonalenia zdolności motorycznych (siła, szybkość, moc, wytrzymałość, zwinność). Dotychczas szkoliłem się uczestnicząc w stażach i kursach pod okiem uznanych ekspertów, jak chociażby Certified Performance Specialist w SCEC. Mechaniki podstawowych ćwiczeń siłowych i dwuboju olimpijskiego uczyłem się u takich ekspertów, jak Barbell Brothers, czy Tomasz Rosoł.

Oprócz stażu w Allstar Athletics miałem przyjemność wzięcia udziału w specjalistycznych szkoleniach spod ich szyldu: Speed, Agility, Plyometrics and Visual
System oraz Diagnostyka i Testy Sportowe, aby później także je współprowadzić. Do każdego Podopiecznego podchodzę przede wszystkim jako człowieka, a dopiero w drugiej kolejności atlety.