Damian Wesołowski


Moje zamiłowanie do sportu i aktywności fizycznej trwa od lat. Ostatnich kilka, to ścisły związek z siłownią i naukowym podejściem do człowieka. Na co dzień spełniam się w roli trenera personalnego, realizując założone wspólnie z Podopiecznymi cele. Stawiam wysoko poprzeczkę w kontekście techniki i edukacji Podopiecznych, by wyjść naprzeciw nadanemu przez dzisiejsze czasy tempu życia.

Szerokie spojrzenie na biomechanikę ludzkiego ciała zyskałem dzięki szeregu szkoleń i kursów m. in. w European Centre of Training, Akademii Mistrzostwa Sportowego i Centrum Szkoleń Sportowych z zakresu programowania treningowego, mobility, metodyki treningowej, czy zasad pracy na systemach podwieszanych TRX.

Postrzeganie ciała przez pryzmat pierwotnych form ruchu i lokomocji zyskałem dzięki ukończeniu kursu Animal Flow, który prowadził sam Mike Fitch. Każdy dzień, to także regularny przegląd nowych badań i pogłębianie wiedzy w oparciu o literaturę naukową. Kilo. jest dla mnie urzeczywistnieniem marzeń, a każda współpraca z Wami czystą satysfakcją.